Спільний проект архітекторів, дизайнерів, скульпторів, аніматорів, художників, фотографів з метою організувати гармонійний простір для спільної діяльності.

Міське середовище, житлова забудова, громадська зона, рекреаційний масив, інтер'єр, одяг, річ - все це складові нашого середовища існування - чарунки, модулі, одиниці ... ... і кожна цеглина в цьому світі є головною.

GB архітектура – це багаторічний досвід проектування великих житлових і громадських будівель. Співпраця з проектними інститутами інтегрувало в процес проектування нормативну базу. Робота з девелоперськими компаніями розширила політ думки і фантазії, з інвесторами - внесла реалії проектування, узгодження і будівництва у великому мегаполісі.

GB ландшафт – навчання та стажування учасників проекту на кафедрі містобудування дозволяє робити підхід до виконання ландшафтних робіт професійно. Державні замовлення і кошти великих інвесторів на паркові зони і рекреаційні масиви дозволили вийти на високий рівень.

GB живопис – класична живописна школа Національної Академії Україна в трактуванні нового часу дозволяє створювати «живі» полотна, спілкування з якими збагачує внутрішній світ глядача.

GB фонтан – тривале і плідне співробітництво з кращими італійськими майстрами фонтанного обладнання створюють неповторні шедеври композицій з води, світла, музики і вогню.

GB макет – архітектурна освіта колективу макетної майстерні дає змогу підійти до процесу матеріалізації проектного рішення творчо та з максимальним розумінням справи

GB будівництво – надійні партнери, перевірені часом та спільними першими кроками, реалізують будь-яку Вашу мрію професійно

GB інженерія – декілько поколінь конструкторів виконають поставлену задачу ідеально. Багаторічний досвід "зубрів" справи та цілеспрямованність молодих аспірантів КНУБА по впровадженню сучасних розрахунків дають чудовий результат